Головна » 2025 » Червень

Архів за місяць: Червень 2025

Підбиваємо підсумки навчального року

Студентська рада
Черкаського фахового коледжу харчових технологій та бізнесу
 підбила підсумки роботи за 2024-2025  навчальний рік

В останній навчальний тиждень студентська рада Черкаського  фахового коледжу харчових технологій та бізнесу  провела збори, на яких підбито підсумки результатів роботи за 2024-2025 навчальний рік.
На зустрічі обговорили досягнення, виклики та плани на майбутнє. Голова студентської ради Дорошенко Софія та голови департаментів студентської ради : Кисіль Ліза, Геріх Анастасія, Борщ Єлизавета та Кремньова Анна  прозвітували за виконану роботу, а учасники поділилися своїми враженнями від проведених загальноколеджанських культурно-мистецьких заходів, зокрема, благодійних ініціатив,  волонтерської роботи.
Людмила КРИКУНЕНКО, В.о директора Черкаського фахового коледжу харчових технологій та бізнесу запропонувала визнати роботу студентської ради за 2024-2025 навчальний рік задовільною та нагородила подяками найактивніших – Дорошенко Софію, голову студентської ради коледжу та заступника голови Сердюка Максима  за ініціативність у діяльності студентського самоврядування, активну участь в житті закладу та свідому громадянську позицію.
Алла ГУЩИНА, заступник директора з виховної роботи Черкаського фахового коледжу харчових технологій та бізнесу подякувала за активну, ініціативну діяльність студентського самоврядування у 2024-2025 навчальному році. Висловила сподівання на подальший розвиток  нових ідей та молодіжних ініціатив. Запропонувала визнати роботу студентської ради за 2024-2025 навчальний рік задовільною.
Олексій БАШЕЙ, координатор студентського самоврядування, практичний психолог подякував студентській раді за  проведену у 2024-2025 навчальному році роботу та плідну партнерську співпрацю.
Дякуємо всім за активну участь і небайдужість!
Попереду нові ідеї та можливості для зростання.

25 червня відбулося засідання стипендіальної комісії, на якому розглядалися питання призначення академічної та соціальної стипендій здобувачам освіти Черкаського фахового коледжу харчових технологій та бізнесу. На засідання комісії запрошені представники студентської ради коледжу.

Зустріч з представниками 39-ї окремої бригади берегової оборони морської піхоти

            З метою військово-патріотичного виховання студентської молоді 4 червня в коледжі відбулася зустріч з представниками 39-ї окремої бригади берегової оборони 30-го корпусу морської піхоти Центру рекрутингу військово-морських сил ЗСУ.

            39-та окрема бригада берегової оборони  була сформована виключно з добровольців у березні 2022 року в Одесі, яка вже за кілька тижнів стала стіною на Миколаївщині, щоб вибити ворога з нашого півдня.

            Бригада оснащена найсучаснішим озброєнням, що дозволяє ефективно виконувати завдання в умовах сучасного бою. В арсеналі бригади є FPV-дрони, що забезпечують високу точність прицілювання та можливість вести розвідку в реальному часі. БПЛА дозволяють ефективно спостерігати за територією та здійснювати коригування вогню. Це сучасне озброєння дозволяє бригаді бути готовою до будь-яких викликів і діяти швидко та ефективно в умовах сучасної війни.

            Під час зустрічі військовослужбовці ознайомили  учасників освітнього процесу коледжу з роботою безпілотних систем. Окрім цього, досвідчений пілот-інструктор провів майстер-клас, під час якого кожен охочий мав можливість особисто спробувати  покерувати польотом FPV-дрона на навчальному стимуляторі в реальному часі та підняти в повітря  безпілотний літальний апарат. Багато студентів скористалися унікальною й корисною можливістю безпосередньо хоч на декілька хвилин побути в ролі пілота дрона й переконатися, якою важливою й відповідальною є роль безпілотних систем для захисту України й українців в умовах сучасної війни

            Дякуємо ЗСУ за наш захист, цікаву й дуже пізнавальну зустріч та отриманий досвід!

Відкрито реєстрацію на молодіжні обміни «ВідНОВА:UA» – 2025!

Програма залучення молоді до відновлення України шляхом реалізації молодіжних обмінів «ВідНОВА:UA» офіційно відкриває реєстрацію на участь у 2025 році!

Цього сезону заплановано 15 молодіжних обмінів у громадах по всій Україні — і саме зараз стартує перша хвиля, яка включає 5 обмінів. Решта — будуть оголошені найближчим часом.

Що передбачає участь в обмінах?

  • Знайомство та спільна робота з молоддю з різних регіонів України
  • П’ять днів тренінгів, командної взаємодії, неформального навчання
  • Практична участь у відновленні молодіжних просторів у громадах
  • Подорожі та відкриття нових міст
  • Яскраві емоції, новий досвід, довготривалі сенси та зв’язки

Хто може долучитися?

До участі запрошуються молоді люди віком 18–35 років, які готові протягом п’яти днів активно долучитись до командної роботи, взаємонавчання та відбудови спільнот.

Реєстрація на перші 5 обмінів відкрита за посиланням:
https://forms.gle/Lm2w6hscTVTZvp5A7

Умови участі: Проїзд, проживання та харчування учасників повністю покриваються організаторами.
*Відшкодування проїзду здійснюється в межах вартості квитків не вище рівня купе або Інтерсіті+ 2 класу.

Більше дізнатися про програму можливо за посиланням

Програму «ВідНОВА:UA» реалізують Міністерство молоді та спорту України та Всеукраїнський молодіжний центр за підтримки ПРООН в Україні, у партнерстві з ГО «Місто Активних Громадян», за фінансування урядів Данії та Японії. Не зволікай! Реєструйся, надсилай друзям та готуйся до унікального молодіжного досвіду, який змінює громади — і тебе.

Квест до Всесвітнього дня боротьби з тютюнопалінням

Напередодні Всесвітнього дня боротьби з тютюнопалінням 30.05. у нашому освітньому закладі для першокурсників був проведений квест «Шлях до здоров’я. Здоровим бути модно!».
Метою заходу є сформувати у студентів усвідомлення шкідливого впливу куріння на організм людини, показати його негативні наслідки для фізичного та психічного здоров’я, зниження працездатності. Захід спрямований на виховання стійкого негативного ставлення до нікотину та розуміння того, що тютюнопаління є серйозною загрозою не тільки для індивідуального здоров’я, а й для здоров’я нації загалом.
На початку заходу Олена Федосєєнко продемонструвала презентацію «Куріння чи здоров’я- обирайте самі», де розповіла шкідливість тютюну та його вплив на організм людини, необхідність ведення здорового способу життя.
Квест складався з кількох тематичних станцій, на яких учасники виконували завдання, пов’язаних із темою боротьби з тютюнопалінням. Завдання були як інтелектуальними, так і творчими, зокрема:

  1. Вікторина про вплив тютюну на здоров’я;
  2. Медичний челендж: на цій станції учасників зустріла медичний працівник Марія Давидович, яка розповіла, що куріння негативно впливає на здоров’я. Ще учасники розпізнавали органи, які найбільше страждають від куріння.
  3. Креативна станція: створення антинікотинових постерів.
  4. Міф чи правда? — гра на розвінчання міфів про тютюнопаління.
    Учасники пересувалися між станціями, збираючи бали за виконання завдань. Команда-переможець отримала символічні призи.
    На завершенні заходу всі учасники мали змогу сфотографуватися біля тематичної фотозони.

Навчально-польові збори 2025

З 27.05 по 29.05 відбулись навчально-тренувальні заняття та навчально-польові збори у студентів І курсу груп ХТфб-13-09-24, ХТфб-14-09-24, ПТфб-9-09-24; Тфб-8-09-24; СПфб-9-09-24.
Метою вивчення розділу «Основи медичних знань» є засвоєння базових теоретичних положень першої долікарської допомоги, оволодіння практичними навичками надання невідкладної медичної допомоги потерпілим на місці події та при транспортуванні до лікувального закладу.
Під час практичних занять студенти закріпили теоретичні знання і уміння та сформували ключові компетентності з предмета «Захист України. Основи медичних знань».
Відпрацьовували способи самодопомоги та взаємодопомоги при
зовнішніх кровотечах, алгоритми проведення серцеволегеневої реанімації, зупинки зовнішніх кровотеч, застосування турнікетів.
Мета навчально-польових зборів для студентів полягає у застосуванні на практиці знань, отриманих під час вивчення навчального предмета «Захист України» та відпрацювання навичок дій у надзвичайних ситуаціях та в умовах бойових дій.
Разом з викладачем предмета «Захист України» Григорієм Чубом студенти відпрацювали
стройову, прикладну фізичну, тактичну, вогневу підготовку і домедичну допомогу.
Загалом, навчально-польові збори стали важливим етапом військово-патріотичного виховання та формування початкової військової підготовки студентів – першокурсників.